Author: n***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The best product my kids love them bought 2 I definitely recommend.. Welldone Shein
顏色: 粉色
Price: NT$1,279
Original Price: NT$1,346
| Material | Rubber |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260109105749351111354 |
Author: n***k
Date:
Review: The best product my kids love them bought 2 I definitely recommend.. Welldone Shein
顏色: 粉色
Author: s***b
Date:
Review: Perfect 👌
顏色: 粉色
Author: B***a
Date:
Review: Arrived in time n my daughter is happy about it comes exactly like it look in the picture 🥰 I will now use my phone in peace 😅
顏色: 粉色
Author: t***2
Date:
Review: 10 out of 10 and I'm happy I will no longer share my phone💃🤣
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.